Sommige woningen halen het internet niet eens. Dit appartement is al verkocht voordat de online advertenties zijn gemaakt. Het is gewoon een top locatie! HUIZEN010 makelaardij
Cornelis Heinricksestraat 69 | Rotterdam | 3 kamer appartement met balkon.
Gelegen op de op één na bovenste (9e) etage van het complex, hierdoor heb je prachtig uitzicht zelfs op de skyline van Rotterdam.
Speels ingedeelde 4 kamer splitlevel hoekwoning, met een zonnige (pas aangelegde) achtertuin op het Zuid-Westen. Deze woning is tevens voorzien van een eigen privé parkeerplaats.
Scheldedal is gelegen in een rustige woonwijk en op loopafstand van het winkelcentrum “De Terp”. Overige voorzieningen als openbaarvervoer en uitvalswegen zijn ook op korte afstand van de woning.
3-kamer APPARTEMENT met balkon / dakterras | 14e etage | incl. prive parkeerplaats | Rotterdam IJsselmonde
Bij binnenkomst in de woonkamer ben je op slag verliefd! Een dergelijk uniek mooi uitzicht vind je bijna nergens. Vanuit deze woning kijk je over de hele skyline van Rotterdam en verder! De indeling van dit appartement is zeer praktisch, daardoor komt de woning extra ruim over. De woning wordt aangeboden incl. privé parkeerplaats in de aangrenzende afgesloten parkeergarage.
3 kamer appartement, incl. prive parkeerplaats | Koningswaard 247 | Rotterdam| 17e etage
Ideale indeling en een fantastisch uitzicht, zo is dit appartement het korst te omschrijven. De woonkamer is zeer licht en voorzien van een groot kookeiland, dit is echt de “eye-catcher” van het appartement. De woonkamer is voorzien van een raampartij aan de noordkant maar ook aan de oostkant, hierdoor is de woonkamer heerlijk licht en oogt deze extra ruim.
In de Kruidbuurt te Nieuwerkerk aan den IJssel, Kroonkruid 3.
Eengezinswoning met 4 slaapkamers en een heerlijke tuin op het Zuid-Westen. Keurig onderhouden woning in deze kindvriendelijke en zeer populaire woonwijk.
VERKOPER AAN HET WOORD:
Een fijne woning waarin je in de lente en zomer ’s ochtends rustig wakker wordt met het zonlicht in je slaapkamer. Vervolgens naar beneden alwaar je de schuifpui open zet en heerlijk in de tuin op het Zuidwesten een kop koffie of thee kunt drinken. LEES VERDER.
3 kamer appartement | 1e etage | Koningswaard 15 Rotterdam | incl. prive parkeerplaats
Keurig afgewerkte 3 kamer woning op de eerste etage van het gebouw Hooghmonde te IJsselmonde. Het unieke van deze etage is dat de appartementen een extra hoge plafondhoogte hebben, maar liefst 3 meter. Hierdoor komt deze woning extra ruim over
3-kamer appartement op de tweede etage van dit fraaie gebouw. Voorzien van: ✅ 2 slaapkamers ✅Balkon ✅Eigen prive parkeerplaats
Centraal gelegen, op loopafstand van openbaar vervoer, winkels en het centrum van Schiedam. Uitvalsweg A20 op enkele minuten rijden.
Verhuizen zonder te klussen! Deze woning is echt helemaal klaar voor de nieuwe bewoner(s) alle vertrekken zijn piekfijn afgewerkt! Het betreft een tussenwoning van het bouwjaar 2017, voorzien alle gemakken die je mag verwachten van een dergelijk jonge woning.
Koningswaard 11 Rotterdam | 4 kamer appartement | incl. privé parkeerplaats
Keurig onderhouden 4 kamer appartement op de 1e etage van gebouw Hooghmonde te IJsselmonde. Het unieke van dit appartement is, buiten de vierkante meters van 111m2, de plafondhoogte van maar liefst 3 meter hoog. Hierdoor komt de woning extra ruim en luxueus over. De gehele woning is voorzien van een laminaatvloer, neutrale van kleur en extra grote plank. Het appartement is netjes bewoond en daardoor geheel klaar voor de nieuwe eigenaar.
Keurige eengezinswoning in Hoogvliet Rotterdam. Voorzien van 3 ruime slaapkamers, moderne badkamer en een achtertuin om verliefd op te worden!
De twee villa’s van dit type worden gerealiseerd aan de Middeldijk. Op royale kavels van 458 en 462 m2 met een gebruiksoppervlakte van 134m2.
2-kamer appartement op de vierde etage van het HEREMA II gebouw. Voorzien van: ✅ 1 slaapkamer ✅Balkon ✅Gesloten keuken ✅ Lift
Centraal gelegen, op loopafstand van openbaar vervoer en winkels. Uitvalsweg A20 en A16 op enkele minuten rijden.
Dit zijn 12 geschakelde twee-onder-een-kap woningen die aan de Kaveldijk worden gebouwd met een gebruiksoppervlakte van 130m2
De zes villa’s van dit type zijn gelegen aan de Inlaagdijk. Op ruime kavels van 410 tot 431 m2 met een gebruiksoppervlakte van 143m2 Mogelijkheid om er een levensloopbestendige woning van te maken
De sfeer in een jaren 30 woning is sowieso al vaak lekker, maar deze woning spant de kroon! Wat een supersfeervolle gerenoveerde dijkwoning is dit. De kans is erg groot als je hier binnenkomt dat je opslag verliefd wordt.
De woning is voorzien van 3 slaapkamers, 2 badkamers, een balkon (op dijkniveau) op het zuiden en een keurig aangelegde tuin ook op het zuiden. Ook het onderhoud is dik voor elkaar. Bekijk ook de VR presentatie van de woning, hiermee kunt u al van achter uw scherm de woning bezichtigen.
Verhuisklaar 3-kamer appartement, met balkon op het zuiden, op de zesde etage van het gebouw.
Ideale locatie met op loopafstand:
– Picasso passage, twee supermarkten, bakkerij, groetenboer etc.
– Openbaar vervoer op loopafstand, treinstation en bushalte
– Uitvalswegen op enkele minuten rijde
Keurig afgewerkte, zeer ruime, hoekwoning. Aan de rand van de wijk “Sveapark”te Schiedam. Heerlijk groen en vrij uitzicht, hier voel je je direct thuis.
Drive-In videwoning. ✅inpandige garage ✅3 slaapkamers ✅Tuin op het westen ✅Dakterras op het oosten ✅ Wijk Parkzoom Nieuwerkerk a/d IJssel
Dit 3 kamer appartement ligt aan de westzijde van gebouw Hooghmonde. Vanaf de 19e etage heeft u fantastisch vrij uitzicht over de gehele skyline van Rotterdam, en kijkt u nog veel verder. Het appartement zelf is keurig afgewerkt, de open keuken is van alle gemakken voorzien en het sanitair voldoet volledig aan de hedendaagse eisen. De gehele woning is voorzien van een “visgraat” PVC vloer.
Gelegen in de wijk Zevenkamp in Rotterdam, deze ruime tussenwoning ✅ Uitbouw aan de achterzijde ✅ Tuin op het Zuid Oosten ✅ Dakkapel aan de achterzijde ✅ Kunststof kozijnen ✅ 3 slaapkamers, bij behoefte simpel een 4e te creëren
✅ VR presentatie middels Matterport ✅ Video walk through ✅ 3d plattegronden ✅ 360 graden foto´s. Op deze manier wordt uw woning optimaal gepresenteerd op alle websites.
Het BASIS Pakket is bedoelt voor de verkopers die de kosten zo laag mogelijk willen houden en die niet bang zijn veel te regelen. Je kent je eigen woning als geen ander, dus geen probleem.
Het EXTRA pakket is bedoeld voor verkopers die net even wat meer diensten wensen maar wel de kosten zo laag mogelijk willen houden.
Dit is ons full-service verkooppakket, binnen dit pakket nemen wij u alle verkoopwerkzaamheden uit handen. Deze manier van verkoop wordt ook wel de traditionele manier genoemd.
Stuur een WhatsApp bericht?