HUIZEN010 makelaardij

VERKOCHT:

Strevelsweg 869

3 kamer appartement | 21e etage | incl Parkeerplaats | Rotterdam

WAARSCHUWING!! Bij binnenkomst in de woonkamer ben je VERKOCHT!

De 21e etage, het klinkt niet alleen erg lekker maar wat kan je hier genieten van een uniek prachtig uitzicht. Werkelijk een levend schilderij. Iedere avond een zonsondergang boven de skyline van Rotterdam. En laten we eerlijk zijn, dat is gewoon de mooiste skyline van Nederland.

 

€ _________

Kamers
Bouwjaar
Oppervlak m2
Etage

Deze woning is verkocht door HUIZEN010 makelaars Rotterdam ZUID

Binnenkort jouw woning verkopen in Rotterdam Ommoord? Maak kennis met de diensten van HUIZEN010! Start de verkoop van je woning geheel kosteloos. Maak een afspraak voor een GRATIS verkoopscan en ontdek je kansen op de huidige woningmarkt.

Compleet Funda

1%
/ van de verkoopsom
  • Full Service verkopen
  • Geen Opstartkosten
  • Incl. Fotografie
  • Plaatsing op Funda
  • Bezichtigingen en openhuis
  • Social media promotie
  • No Cure, No Pay
  • Traditioneel Full Service verkoop
FULL SERVICE

Extra Funda

1495,=
/ eenmalig
  • Alles van BASIS aangevuld met:
  • incl. Fotografie
  • Funda plaatsing
  • Verkoopteksten
  • Afhandeling Notaris
  • Klik op meer info voor complete overzicht

Basis Funda

1195,=
/ eenmalig
  • Woningopname
  • Vaststellen verkoopprijs
  • Vaststellen strategie
  • Plaatsing op Funda en overige sites
  • Social Media campagne
  • Koopovereenkomst
  • Klik op meer info voor complete overzicht

Afbeeldingen

Bekijk de woning in VR

Door middel van onze VR presentatie kunt u door deze woning lopen alsof u er zelf bent. Achter een scherm, zoals Google streetview, of met een heuze VR bril. In deze functie staat ook een lineaal onder in beeld, hiermee kunt u alles wat u wilt opmeten. 

Omschrijving Strevelsweg 869 Rotterdam:

3 kamer appartement | 21e etage | incl parkeerplaats | Rotterdam

WAARSCHUWING!! Bij binnenkomst in de woonkamer ben je VERKOCHT!

3 kamer appartement | 21e etage | incl. Parkeerplaats | Rotterdam

De 21e etage, het klinkt niet alleen erg lekker maar wat kan je hier genieten van een uniek prachtig uitzicht. Werkelijk een levend schilderij. Iedere avond een zonsondergang boven de skyline van Rotterdam. En laten we eerlijk zijn, dat is gewoon de mooiste skyline van Nederland.

Deze 3 kamer woning is gewoon helemaal klaar voor de nieuwe eigenaar, alles voldoet aan hedendaagse eigen en de woning is keurig bewoond. Misschien nog je eigen favoriete kleur tegen de muur en dan kunnen de meubels al naar binnen.

Met ca. 90m2 heb je een lekker ruim appartement met een zonnig balkon en als klap op de vuurpijl een privé parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage.

De locatie is top!
Op loopafstand van winkelcentrum Zuidplein, maar ook van het openbaar vervoer en zelfs het Ikazia Ziekenhuis op loopafstand. Rijksweg op een paar minuten rijden. Of je naar de hartje centrum Rotterdam wilt of juist de rust opzoeken naar de Hoeksche waard beide is gemakkelijk.

Bekijk de video

De videopresentatie van Strevelsweg 869 Rotterdam geeft een compleet beeld van deze keurig afgewerkte woning. U kunt de woning ook bekijken in VR / 3D en er doorheen lopen alsof u op Google Streetview kijkt. Klik op de onderstaande knop voor de VR presentatie

Zeer gunstige locatie:

De ligging van de de Strevelsweg is erg fijn, diverse faciliteiten zijn er op korte afstand zoals:
– Bushalte 110m
– Snelwegafrit 1km
– Supermarkt 110m
– Treinstation 400m
– Ziekenhuis, aan de overkant van de straat

 

INDELING

Begane grond:
Zeer ruim opgezette entree met bellentableau, brievenbussen en 2 liften welke de toren bedienen.

21e etage:

Entree:
Z vormige hal waar vanuit toegang tot alle vertrekken.

Woonkamer:
Zeer ruime woonkamer 7.50 x 5.20 doordat er in een hoek ramen aanwezig zijn komt de woonkamer heerlijk licht over. Het uitzicht is naar het balkon toe westelijk, richting de skyline van Rotterdam. In de woonkamer ook de open keuken opstelling.

Keuken:
Keuken, hoogglans wit voorzien van diverse inbouw apparatuur.

Berging:
Aangrenzend aan de keuken de berging/wasruimte. Hierin de wasmachine aansluiting en de CV Ketel, daarbij nog genoeg ruimte over om te dienen als voorraad kast.

Balkon:
ca. 8m2 Westelijk georiënteerd, werkelijk FENOMENAAL uitzicht.

Slaapkamer 1:
Westelijk uitzicht, kamer ca. 3.00x 5.10

Slaapkamer 2:
Westelijk uitzicht, kamer ca. 2.10 x 5.10, vanuit deze kamer ook toegang tot het balkon

Badkamer:
Gemoderniseerde badkamer, ca. 2.68×1.70 voorzien van inloopdouche, wastafelmeubel, handdoekkast en designradiator.

Toilet:
Voorzien van fontein en zwevend closet

– 21e etage, fantastisch vrij uitzicht
– Balkon westelijk georiënteerd
– incl. privé parkeerplaats
– Externe berging aanwezig
– Erfpacht afgekocht tot 3 november 2091
– Instapklaar appartement

Oppervlaktes en inhoud:

Overig:

Plattegrond Strevelsweg 869 Rotterdam

Strevelsweg 869 Rotterdam HUIZEN010

Nader belangrijk:

Bovenstaande presen­tatie is niet meer dan een uitno­di­ging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplich­tingen aan worden ontleend.

Ondanks dat grote zorgvuldigheid is betracht bij het samenstellen van de verkoopinformatie wordt voor de onjuistheid van de vermelde gegevens door de eigenaar noch door de verkopend makelaar enige aansprakelijkheid aanvaard. 

HUIZEN010 makelaars

Voordelen HUIZEN010

Makelaar voor:

Gratis VERKOOPSCAN

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 7 votes
Brand Name
HUIZEN010 makelaardij
Product Name
Strevelsweg 869 Rotterdam
Price
EUR 345000
Product Availability
Available in Stock