3 (voorheen 4) kamer appartement | 3e etage |met balkon en berging
STARTERS OPGELET!!
Gelegen in het rustige maar toch zeker heel centraal gelegen wijk “Het Lage Land”, dit instapklare 3 (voorheen 4) kamer appartement op de 3e etage van het gebouw.
Vanaf de achterzijde van het appartement (woonkamer en balkon) heb je groen en vrij uitzicht. Deze zijde is Zuid West gericht, daardoor ook heerlijk zonnig en licht!
Door middel van onze VR presentatie kunt u door deze woning lopen alsof u er zelf bent. Achter een scherm, zoals Google streetview, of met een heuze VR bril. In deze functie staat ook een lineaal onder in beeld, hiermee kunt u alles wat u wilt opmeten.
Hanrathstraat 57 Rotterdam | 3 kamer appartement | 3e etage | met balkon en berging
STARTERS OPGELET!!
Gelegen in het rustige maar toch zeker heel centraal gelegen wijk “Het Lage Land”, dit instapklare 3 (voorheen 4) kamer appartement op de 3e etage van het gebouw.
Vanaf de achterzijde van het appartement (woonkamer en balkon) heb je groen en vrij uitzicht. Deze zijde is Zuid West gericht, daardoor ook heerlijk zonnig en licht!
De Hanrathstraat is zeer centraal gelegen nabij winkelcentrum “Alexandrium” “Lage Land”, winkelcentrum “Lage Land”, openbaar vervoer, uitvalswegen en het Kralingse Bos.
De videopresentatie van Hanrathstraat 57 te Rotterdam geeft een compleet beeld van deze keurig afgewerkte woning. U kunt de woning ook bekijken in VR / 3D en er doorheen lopen alsof u op Google Streetview kijkt. Klik op de onderstaande knop voor de VR presentatie.
De Hanrathstraat is zeer centraal gelegen nabij winkelcentrum “Alexandrium” “Lage Land”, winkelcentrum “Lage Land”, openbaar vervoer, uitvalswegen en het Kralingse Bos.
– Treinstation 820m
– Bushalte 120m
– Snelweg afrit 1.46km
– Supermarkt 240m
Begane grond:
Entree met het bellentableau, trap naar de verdiepingen en toegang tot de bergingen in de kelder.
3e Verdieping:
Entree in de hal met toegang tot alle vertrekken.
De woonkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement. De woonkamer is vergroot doordat een slaapkamer hieraan is toegevoegd. Vanuit de woonkamer direct toegang tot de slaapkamer gelegen aan de voorzijde. De andere slaapkamer, gelegen aan de achterzijde, via de hal te bereiken.
Balkon te bereiken via de woonkamer. Gelegen ZUID-WEST, heerlijk licht en zonnig dus! Vrij en vooral groen uitzicht!
Nette keuken, gelegen aan de voorzijde van het appartement, voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals, vaatwasser, inductie kookplaat, koel- vriescombi, afzuigkap, oven en magnetron.
Het appartement heeft 2 slaapkamers:
Voorzijde van het appartement is de grote slaapkamer gelegen. Hier vanuit toegang tot de badkamer.
Slaapkamer 2 is nu in gebruik als kasten kamer en bevind zich aan de achterzijde van het appartement.
Badkamer is bereikbaar via slaapkamer 1, aan de voorzijde. Badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en de wasmachineaanlsuiting.
Toilet is bereikbaar via de hal, deze is modern afgewerkt en geheel betegeld.
– Bijna volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas.
– Berging in de onderbouw.
– Vrij gelegen aan de achterzijde aan een groenstrook.
– Actieve Vereniging van Eigenaren, bijdrage ca. € 164,59 per maand.
– Voorschot stookkosten ca. € 50,- per maand.
– Zonnig balkon
– Ruime berging op de begane grond
– beschikbaar eind mei 2022
– Erfpacht afgekocht 07-08-2052
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Ondanks dat grote zorgvuldigheid is betracht bij het samenstellen van de verkoopinformatie wordt voor de onjuistheid van de vermelde gegevens door de eigenaar noch door de verkopend makelaar enige aansprakelijkheid aanvaard.
Stuur een WhatsApp bericht?