3 kamer appartement | 1e etage | incl. prive parkeerplaats
Keurig afgewerkte 3 kamer woning op de eerste etage van het gebouw Hooghmonde te IJsselmonde. Het unieke van deze etage is dat de appartementen een extra hoge plafondhoogte hebben, maar liefst 3 meter. Hierdoor komt deze woning extra ruim over
Door middel van onze VR presentatie kunt u door deze woning lopen alsof u er zelf bent. Achter een scherm, zoals Google streetview, of met een heuze VR bril. In deze functie staat ook een lineaal onder in beeld, hiermee kunt u alles wat u wilt opmeten.
3 kamer appartement | 1e etage | Koningswaard 15 Rotterdam | incl. prive parkeerplaats
Keurig afgewerkte 3 kamer woning op de eerste etage van het gebouw Hooghmonde te IJsselmonde. Het unieke van deze etage is dat de appartementen een extra hoge plafondhoogte hebben, maar liefst 3 meter. Hierdoor komt deze woning extra ruim over.
Wonen in Hooghmonde heeft als belangrijk voordeel dat je alles bij de hand hebt. Dagelijkse boodschappen, recreatief winkelen, een avondje uit in het theater of even wat drinken op één van de terrassen aan het gezellige plein. Je neemt gewoon de lift naar beneden.
Voorzieningen:
Winkelcentrum Keizerswaard ligt op 50 meter afstand van uw voordeur. Liever winkelen of uitgaan in het centrum van Rotterdam? Openbaar stopt voor de deur, binnen 20 minuten staat u op de Coolsingel. Met het Maasstad Ziekenhuis zijn ook alle medische faciliteiten aanwezig. De appartementen in gebouw Hooghmonde zijn allemaal al gasloos, geen zorgen om de toekomst dus.
De videopresentatie van Koningswaard 15 te Rotterdam geeft een compleet beeld van deze keurig afgewerkte woning. U kunt de woning ook bekijken in VR / 3D en er doorheen lopen alsof u op Google Streetview kijkt. Klik op de onderstaande knop voor de VR presentatie.
Winkelcentrum Keizerswaard ligt op 50 meter afstand van uw voordeur. Liever winkelen of uitgaan in het centrum van Rotterdam? Openbaar stopt voor de deur, binnen 20 minuten staat u op de Coolsingel. Met het Maasstad Ziekenhuis zijn ook alle medische faciliteiten aanwezig
Begane grond:
Afgesloten centrale entree voorzien van bellentableau en brievenbussen.
1 etage:
4 appartementen op deze etage.
Entree:
Ruime hal waar vanuit toegang tot alle overige vertrekken. I
Woonkamer:
Zuid Oostelijke ligging, zicht op het park voorzien van een nette en neutrale laminaat vloer. ca. 5.05 x 8.00m
Open keuken:
Keuken is van 2015, voorzien van diverse inbouw apparatuur zoals, vaatwasser, inductie kookplaat, afzuigkap, combimagnetron
Bijkeuken/berging:
Direct grenzend aan de keuken, ca. 1.75 x 1.95m
Slaapkamer 1;
Zuid oostkant van de toren, ca. 3.05 x 4.70m
Slaapkamer 2:
Zuid Oostkant van de toren ca. 2.00 x 4.05m
Voorzien van; 2e toilet, wastafelmeubel, handdoekkast en douche 90x90cm (extra lage instap)
Toilet:
Voorzien van fontein en zwevend closet
Wasruimte:
ca. 1.70 x 1.90m voorzien van aansluiting voor wasmachine en wasdroger.
Dit appartement beschikt over 1 parkeerplaats binnen de aangrenzende afgesloten parkeergarage. De garage is toegankelijk middels een speedgate. Vanuit de garage kunt u direct het appartementencomplex betreden.
– Zeer gunstige locatie
– Zuinig energielabel A
– Privé parkeerplaats in afgesloten (aangrenzende) parkeergarage
– Bouwjaar 2011
– Openbaarvervoer direct voor de entree van het gebouw
– Directe tramverbinding naar het centrum van Rotterdam
– Plafondhoogte van 3 meter
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Ondanks dat grote zorgvuldigheid is betracht bij het samenstellen van de verkoopinformatie wordt voor de onjuistheid van de vermelde gegevens door de eigenaar noch door de verkopend makelaar enige aansprakelijkheid aanvaard.
Stuur een WhatsApp bericht?